Apie mus

Esame uždara akcinė bendrovė "Spalvų žaismas", teikiame spaudos ir fotografijos paslaugas

Mūsų įmonė jau daugelį metų sėkmingai dirba foto ir vaizdo paslaugų bei skaitmeninės spaudos srityje. UAB "Spalvų žaismas" veiklą pradėjo 1996 metais, todėl per tokį, ilgą laikotarpį įmonės kolektyvas sukaupė daug patirties, atliekant įvairiausius užsakymus, dėka ko, stengiamės, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų atliktos visuomet kruopščiai, kokybiškai ir sutartu laiku.
Įmonė yra įsikūrusi Vilniaus mieste, Lazdynų mikrorajone, adresu: Architektų g. 19. Tikslesnį adresą galite pažiūrėti kontaktų skiltyje.
 

Fotosalonas

Mūsų fotosalone Jūs galite nusifotografuoti visų rūšių dokumentams (pažymėjimams, pasams bei vizoms). Dokumentams skirtos nuotraukos gaminamos ir skubos tvarka, vos per keliolika minučių.
Teikiame ir išskirtinę paslaugą – kai negalite atvykti nusifotografuoti, galite mums pateikti jau turimą nuotrauką, kurią paretušavę paruošime reikiamų dokumentų standartui. Bei Jums pageidaujant galėsime išspausdintas dokumentines nuotraukas išsiųsti ir į paštomatą.

Spausdiname standartinių ir nestandartinių dydžių nuotraukas. Skaitmeninės fotolaboratorijos leidžia itin greitai pagaminti fotografijas. O naudojamas, profesionalus FUJIFILM fotopopierius užtikrina aukštą nuotraukų kokybę. Jūs galite rinktis net iš keletos fotopipieriaus rūšių, kurios skiriasi popieriaus paviršiumi (blizgus, matinis, struktūrinis).
 

Fotoprekių parduotuvė

Pas mus Jūs galite įsigyti įvariras fotoprekes, t.y. medinius, plastikinius, metalinius bei stiklinius nuotraukų rėmelius, fotoalbumus, pakabukus, elementus (baterijas) fotoaparatams bei kitiems įrenginiams.
 

Nuotraukos internetu

Jūsų patogumui priimami užsakymai ir internetu. Fotoprint.lt tinklapyje Jūs galite pateikti visus, su nuotraukų spausdinimu bei foto/video paslaugomis susijusius užsakymus. Į Jūsų užklausas stengiamės atsakyti kaip įmanoma greičiau. Apmokėjimą galėsite atlikti paprasčiausiai banko pavedimu. O užsakymą atsiimti galėsite mūsų įmonės skyriuje arba gauti siuntinį į norimą paštomatą. Tai greita ir patogu!
 

Kitos foto ir video paslaugos

Įmonėje dirba profesionalūs fotografai, vaizdo operatoriai, kurie su malonumu įamžins Jūsų gyvenimo akimirkas. Kadangi teikiame fotografavimo bei filmavimo paslaugas.
Mūsų dizaineriai, jei prireiks – pakoreguos nuotrauką, retušuos, padarys montažą.
 

Fotostudija

Fotostudijoje rengiamos įvairių rūšių fotosesijos. Daromos portretinės nuotraukos (į CV). Taip pat, fotografuojami modeliai, apranga bei įvairios prekės.
 

Skaitmeninė spauda

Atliekame mažų tiražų spaudos darbus – tai vizitinių kortelių, plakatų, reklaminių lankstinukų, skrajučių, atvirukų, kalendorių spausdinimas.
Teikiame spalvoto ir nespalvoto spausdinimo, skenavimo, dokumentų laminavimo, leidinių įrišimo ir maketavimo paslaugas.
 

Plačiaformatė spauda

Dirbame su profesionalia, plačiaformatės spaudos įranga. Naudojame ekologiškus, ilgaamžiškus vandens pagrindo dažus. Gaminame XXL dydžio nuotraukas (fotoplakatus) ir įvairių matmenų fotodrobes.

 
 

Visuomet stengiames savo darbą atlikti kokybiškai, kad kiekvienas mūsų klientas liktų patenkintas galutiniu rezultatu.
Tikimės, kad ir Jūs liksite patenkinti, pasinaudoję mūsų paslaugomis bei tapsite nuolatiniais "Spalvų žaismo" klientais.

 
 

 
 

Atgal
Į pradžią